21_Godigital_Maakri_kvartal

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia on võimaluste mängumaa ja selle abil on võimalik jõuda väga suure auditooriumini. Seetõttu võtame loodavaid turunduskampaaniaid täie tõsidusega.

Siit ei puudu reklaamide strateegiline planeerimine, haldus, analüüs ega ka raporteerimine. Teeme nii, et see digikanal töötaks Su ettevõtte jaoks parimal viisil!

allie-T62FavEJwKg-unsplash
24_Godigital_Maakri_kvartal

SEO
teenused

Aitame parandada veebilehe positsiooni Google’i otsingutulemustes ning teeme Su ettevõtte silmapaistvaks!

Google
reklaam

Loome reklaamid, mis on suunatud just Sinu ettevõtte sihtgrupile ning on nähtavad ja konkurentide seast eristuvad. Viime ellu kampaaniaid, mis täidavad eesmärki ning tõstavad bränditeadlikkust. Google reklaam on läbimõeldud, strateegiliselt üles ehitatud, Sinu klientidele suunatud veebipõhine reklaamilahendus ja meie paneme selle Sinu ettevõtte jaoks efektiivselt tööle!

18_Godigital_Maakri_kvartal

Digistrateegia
ja -audit

Kuidas mul hetkel läheb? Mida võiksin teisiti teha? Kui maadled oma ettevõtte digikanalite kasutamisel nende küsimustega, siis meie vaatame olemasolevat lahendust ja ütleme, mida tuleks juba homme teha, et Su ettevõtte digitaalne pool liiguks eilsega võrreldes tulemuslikumas suunas.

Kodulehekülgede arendus ja hooldus

Kodulehekülgede loomisel kasutame tunnustatud sisuhaldustarkvara WordPress.

Kui soovid juba olemasolevale koduleheküljele hooldust või arendust, siis meie juba hätta ei jäta!

maxwell-nelson-taiuG8CPKAQ-unsplash
rupixen-com-Q59HmzK38eQ-unsplash

E-poodide
loomine

Pole midagi olulisemat kui lihtne, selge ja kasutajasõbralik e-pood, kus ostlemine on loogiline ja toimib probleemitult. E-pood peab olema lihtne kui 1, 2, 3 ja meie loodud lahendused seda ka on.

Firma-
sümboolika

Loome Su ettevõttele äratuntava identiteedi! Alustades logost, lõpetades tootepakendi kujundusega ja kõik sinna vahele jääv. Küsi ainult!

Võid kindel olla, et peame lugu kokkulepetest ja tähtaegadest ning keskendume Sinu ettevõtte eesmärkidele.

Teeme KOOS TÖÖD. Kirjuta või helista mulle juba täna.

koala-BDpEmeB8HUk-unsplash